Wyniki wyszukiwania 
 

MŚ w Limie – dzień trzeci

W kolejnym dniu mistrzostw świata juniorek i juniorów w peruwiańskiej Limie rozdano medale w trzech kategoriach wagowych. I tak wśród dziewcząt w kategorii do 58 kg wygrała Chinka Shansan Meng wynikiem 213 kg (95+118), a nasze reprezentantki na miejscach: 7. Kamila Breczko - 161 (73+88), 9. Agata Grzegorek - 154 (70+84). W `wadze do 63 kg najlepsza Rosjanka Diana Achmetowa - 219 (91+110), a wśród chłopców w kategorii 69 kg jej rodak Raznak Unanyan - 288 (126+162). (JKM)

58Kg Women

Rank

Name

Born

Nation

B.weight

Group

Snatch

Cl&Jerk

Result

1

MENG Shanshan

27.02.1995

CHN

57.45

A

95

118

213

2

SRISURAT Sukanya

03.05.1995

THA

57.51

A

75

111

186

3

SARGSYAN Ani

16.03.1995

RUS

57.76

A

71

98

169

4

GUNES Emel

17.03.1994

TUR

57.51

A

74

94

168

5

HERNANDEZ Jenifer

30.08.1994

ECU

56.55

A

72

95

167

6

KURNAZ Mehtap

01.05.1995

TUR

57.70

A

73

90

163

7

BRECZKO Kamila

18.01.1994

POL

57.01

A

73

88

161

8

PEREZ CASTILLO Marlene

07.08.1995

MEX

57.18

A

67

91

158

9

GRZEGOREK Agata

11.09.1994

POL

57.33

A

70

84

154

10

DAZA MALLAP Janet

21.10.1994

PER

57.97

B

63

82

145

11

LIMAS Beatriz

05.12.1995

PER

57.09

B

62

81

143

12

MANRRIQUEZ Daniela

19.10.1994

CHI

57.36

B

60

75

135

13

CORDEIRO Patricia

21.04.1995

BRA

56.64

B

56

66

122

14

MEDGINA Celestin

07.02.1998

HAI

55.30

B

52

64

116

---

STOCKEL Natalie

21.02.1995

USA

56.15

B

------

74

---

63Kg Women

Rank

Name

Born

Nation

B.weight

Group

Snatch

Cl&Jerk

Result

1

AKHMETOVA Diana

21.09.1994

RUS

60.15

A

99

120

219

2

SMITH Zoe

26.04.1994

GBR

62.49

A

91

110

201

3

LI Chun

25.11.1995

CHN

58.01

A

90

110

200

4

INTAMAT Kamonchanok

22.07.1996

THA

60.25

A

86

106

192

5

BELOBORODOVA Maria

13.01.1995

RUS

62.62

A

84

105

189

6

GURROLA ORTIZ Eva Alicia

17.05.1994

MEX

61.38

A

81

101

182

7

PALACIOS Joana

08.11.1996

ARG

62.55

A

70

100

170

8

DAJOMES Neisi

12.05.1998

ECU

62.16

A

72

94

166

9

SILGADO Rosive

30.06.1995

COL

62.12

A

72

88

160

10

CARDENAS Angie

28.01.1994

PER

59.47

A

63

88

151

11

LIPA POMA Goya

18.12.1995

PER

58.34

A

53

74

127

12

MURPHY Megan

04.02.1994

USA

62.42

A

59

68

127

 

69Kg Men

Rank

Name

Born

Nation

B.weight

Group

Snatch

Cl&Jerk

Result

1

UNANYAN Razmik

05.02.1994

RUS

68.99

A

126

162

288

2

TANG Jian

28.06.1995

CHN

68.76

A

136

151

287

3

BALKHAYEV Adilbek

18.03.1994

KAZ

67.99

A

130

155

285

4

OLTETSYAN Razmik

27.10.1994

ARM

68.46

A

127

154

281

5

PINTEA Alexandru Nicusor

10.09.1994

ROU

68.33

A

127

153

280

6

KOLESNIKOV Sergej

13.10.1994

RUS

68.40

A

128

143

271

7

MENA Jose Gavino

08.03.1994

COL

67.63

B

120

150

270

8

MILITOSYAN Vardan

07.03.1995

ARM

67.17

A

122

145

267

9

HERRERA Erik

28.07.1994

ECU

65.91

A

112

141

253

10

DOKMETAS Abdulmuttalip

07.02.1996

TUR

68.71

A

115

138

253

11

ALLAHVERDIEV Tofig

04.02.1994

AZE

68.72

B

106

135

241

12

SHIRAKUSA Shota

08.08.1994

JPN

65.22

B

110

130

240

13

PALOMO BRICENO David

23.01.1996

MEX

67.80

B

102

130

232

14

AQUINO GOMEZ Robinson

07.10.1994

PER

65.68

B

97

128

225

15

Mc INTYRE Jlim

20.07.1994

USA

67.57

B

95

127

222

16

SCAGLIA Rosario

27.07.1994

ITA

68.21

B

95

127

222

17

COLLIER Alexander

29.03.1994

GBR

68.75

B

100

120

220

18

SOTO Eduardo

25.03.1995

CHI

64.94

B

97

120

217

19

HINSON Paul

23.03.1994

USA

68.12

B

92

121

213

20

PATROCINIO Cristiano

24.04.1994

BRA

68.32

B

100

110

210

---

HAMEED Sarmad

26.05.1994

IRQ

68.13

A

123

------

---

 

 
2011-05-13 00:00:00
 
wstecz

Komunikat Mistrzostw Polski Juniorek i Juniorów do lat 20 w Podnoszeniu Ciężarów, Puławy 28 - 29.05.2011 r

2011-05-13 00:00:00
 

Komunikat KS PZPC – podział na grupy II rundy DMP mężczyzn

2011-05-13 00:00:00
 

Lista Zawodniczek i Zawodników Zakwalifikowanych do Mistrzostw Polski Juniorek do 20 Lat Puławy 28-29.05.2011r.

2011-05-13 00:00:00
 

Podziękowania

W imieniu Polskiego Związku Podnoszenia Ciężarów, pani Teresy Baszanowskiej i najbliższej rodziny świętej pamięci Waldemara Baszanowskiego pragnę z całego serca podziękować wszystkim, którzy w tych ciężkich chwilach przyszli z pomocą i słowami otuchy oraz 9 maja towarzyszyli Zmarłemu w Jego ostatniej drodze.

Gorąco dziękuję Kancelarii Prezydenta RP, kierownictwom Ministerstwa Sportu i Turystyki, Polskiego Komitetu Olimpijskiego, proboszczowi parafii św. Katarzyny w Warszawie księdzu Józefowi Majowi, krajowemu duszpasterzowi polskiego sportu księdzu Edwardowi Pleniowi, delegacjom klubów i organizacji sportowych, wszystkim przedstawicielom środowiska polskiej sztangi, weteranom i młodzieży, kolegom z pomostu, przyjaciołom i znajomym Waldemara, kibicom i przedstawicielom mediów, braci akademickiej, działaczom PZPC i wszystkim którzy uczestniczyli w pogrzebie naszego legendarnego Mistrza.

Dziękuję także za przybycie kierownictwu i wysłannikom Międzynarodowej Federacji Podnoszenia Ciężarów i Europejskiej Federacji Podnoszenia Ciężarów. Serdeczne podziękowania dla wszystkich, którzy pomogli w organizacji pogrzebu i byli z nami w tych trudnych, smutnych dniach...

Prezes PZPC

Zygmunt Wasiela


2011-05-12 00:00:00
 
 
NAJBLIŻSZE IMPREZY 
 

WIELOBÓJ LEKKOATLETYCZNY
Bydgoszcz, 19-21.09.2014


Regulamin Organizacyjny
Zgłoszenia wg klubów
Listy startowe
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - Mistrzostwa Polski Kobiet
Maków Maz., 10-12.10.2014


Komunikat organizacyjny
Druk zgłoszenia

TRANSMISJE INTERNETOWE Z ZAWODÓW


SPONSOR GENERALNY




PARTNERZY GŁÓWNI

PARTNERZY

PARTNERZY MEDIALNI




 


 


więcej